Պրոգրես-Աուդիտ-ը կհամագործակցի RSM International-ը ներկայացնող ընկերության հետ
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Պրոգրես-Աուդիտ»  ընկերությունը համագործակցության պայմանագիր է կնքել «RSM TOP-AUDIT»  աուդիտորական եւ խորհրդատվական խմբի հետ:
Ինչպես Մեդիամաքսի հետ հարցազրույցում հայտնել է Պրոգրես-Աուդիտի գլխավոր տնօրեն Խաչիկ Բեգլարյանը, RSM TOP-AUDIT-ը հանդիսանում է RSM International միջազգային աուդիտորա-խորհրդատվական ցանցի լիարժեք անդամ, որին վերապահված է ներկայացնել  RSM International-ի շահերը Ռուսաստանում, ԱՊՀ մի շարք երկրներում, այսուհետ` նաեւ Հայաստանում:
RSM International-ը զբաղեցնում է 6-րդ տեղը աշխարհի խոշորագույն աուդիտորա-խորհրդատվական ընկերությունների ցանկում:
Խաչիկ Բեգլարյանի խոսքով, համագործակցության շրջանակները ընդգրկելու են միջազգային աուդիտի, ֆինանսական վերլուծության, գործարար խորհրդատվության եւ այլ բնագավառներ:

Прогресс-Аудит будет сотрудничать с компанией, представляющей RSM International
Ереван/Медиамакс/. Компания  Прогресс-Аудит заключила соглашение о сотрудничестве с аудиторской и консалтинговой группой «RSM TOP-AUDIT».
Как сообщил в интервью Медиамакс генеральный директор Прогресс-Аудит Хачик Бегларян, RSM TOP-AUDIT является полноправным членом международной аудиторско-консалтинговой сети RSM International и обладает полномочиями представлять интересы RSM International в России, ряде стран СНГ, отныне и в Армении.
RSM International занимает 6-е место в списке крупнейших мировых аудиторско-консалтинговых компаний.
По словам Хачика Бегларяна, в  рамках соглашения предусмотрено сотрудничество в области международного аудита, финансового анализа, бизнес-консалтинга и т.д.