Կոնվերս Բանկը նոր ակցիա է գործարկել
«Կոնվերս Բանկը, անկանխիկ գործարքների խթանման նպատակով,  #ConverseVisaWeekend ակցիայի շրջանակում իր հաճախորդներին է առաջակում առաջիկա երեք ամիսներին կատարել անկանխիկ գնումներ Visa քարտերով եւ դրանց դիմաց պարգեւներ ստանալու հնարավորություն է ընձեռում»,- նշել են բանկում:
Մասնավորապես, յուրաքանչյուր 1 ամսվա ընթացքում՝ շաբաթ եւ կիրակի օրերին, առնվազն 100 000 դրամի 10 եւ ավելի անկանխիկ գնում կատարած հաճախորդը  կստանա iPhone 7 հեռախոս, իսկ առավելագույն գումարի գնումներ կատարած եւս 3 հաճախորդներ կստանան 100 000-ական ՀՀ դրամ:
«#ConverseVisaWeekend ակցիան գործելու է մինչեւ օգոստոսի 10-ը: Այդպիսով, ակցիայի գործարկման երեք ամիսներին հաճախորդները կպարգեւատրվեն  3 iPhone 7  հեռախոսով եւ  900 000 դրամով»,- ամփոփել են բանկում:

Конверс Банк запустил новую акцию
«С целью поощрения безналичных транзакций, в рамках акции #ConverseVisaWeekend Конверс Банк предлагает своим клиентам совершать безналичные покупки картами Visa в течение следующих трех месяцев и предоставляет возможность получить за них призы», - отметили в банке.
В частности, ежемесячно один клиент, совершивший в ходе выходных 10 и более безналичных покупок на сумму от 100 тыс. драмов, получит мобильный телефон iPhone 7.  Еще трое клиентов, совершивших покупки на максимальную сумму, получат по 100 тыс. драмов.
«Акция #ConverseVisaWeekend будет действовать до 10 августа. Таким образом, в течение трех месяцев действия акции клиенты получат 3 мобильных телефона  iPhone 7 и денежные призы в общем в размере 900 тыс. драмов», - заключили в банке.