ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն ու MasterCard-ը խրախուսական ակցիա են անցկացրել
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն ամփոփել է MasterCard միջազգային վճարային համակարգի հետ համատեղ անցկացվող Cirrus/Maestro, MasterCard Standart եւ MasterCard Gold քարտերի վաճառքը խթանող մոտիվացիոն ծրագրի 2-րդ փուլը:
Ծրագրին մասնակցել են բանկային քարտերի վաճառք իրականացնող աշխատակիցները:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի ղեկավարությունը խրախուսել է այն աշխատակիցներին, որոնք առավել ակտիվ են մասնակցել աշխատանքային գործընթացին՝ հասնելով լավագույն արդյունքների:
Ակցիայի շրջանակում բանկի այն աշխատակիցները, որոնք 2015թ. օգոստոսի 1-ից մինչեւ հոկտեմբերի 30-ը ընկած ժամանակահատվածում իրականացրել են MasterCard քարտերի վաճառք, ստացել են բոնուսային պարգեւատրում, իսկ 20 աշխատակիցներ, որոնք ցուցաբերել են քարտերի վաճառքի լավագույն արդյունք, մասնակցել են խաղարկության:
Դրամային մրցանակի շահող է դարձել «Ապարան» մասնաճյուղի ֆինանսական խորհրդատու Մխիթար Մխիթարյանը:
MasterCard բանկային քարտերի վաճառքը խթանող ծրագիրն իրականացվել է երկու փուլով՝ սկսած 2015թ. մայիսից: Յուրանքանչյուր փուլի ավարտին լավագույն աշխատակիցները պարգեւատրվել են, կայացել է մրցանակների խաղարկություն:
Խթանող ծրագրի արդյունքում Cirrus/Maestro, MasterCard Standart եւ MasterCard Gold քարտերի վաճառքը զգալիորեն աճել է:
«ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը պարբերաբար անցկացնում է նմանատիպ խթանող ծրագրեր, որոնց շնորհիվ աճում են բանկի աշխատակիցների մասնագիտական հմտությունները եւ մոտիվացիան: Մենք բարձր ենք գնահատում մեր այն գործընկերներին, ովքեր ոչ միայն մասնագիտորեն կատարում են իրենց պարտականությունները, այլեւ նախաձեռնող են եւ նպատակասլաց: ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի զարգացումը անհնարին կլիներ առանց միասնական կոլեկտիվի, որը  ձգտում է լավագույն արդյունքների: Շնորհակալություն եմ հայտնում գործընկերներիս իրականացված աշխատանքի համար եւ մաղթում հետագա հաջողություններ»,- ասել է «ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ» ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն-Տնօրինության նախագահ Յուրի Գուսեւը:

Банк ВТБ (Армения) и MasterCard провели мотивационную акцию
Банк ВТБ (Армения) совместно с международной платежной системой MasterCard подвел итоги 2-го этапа мотивационной программы по продаже карт Cirrus/Maestro, MasterCard Standart и MasterCard Gold.
В программе участвовали сотрудники банка, специализирующиеся на продажах банковских карт.
Руководство Банка ВТБ (Армения) поощрило сотрудников, которые наиболее активно участвовали в процессе и показали лучшие результаты.
В рамках акции сотрудники банка, осуществляющие продажи карт MasterCard в период с 1 августа по 30 октября 2015 года, получили бонус, а 20 сотрудников, показавшие наилучшие результаты по продаже карт и проявившие наибольшую активность, стали участниками розыгрыша.
Обладателем денежного приза стал Мхитар Мхитарян - финансовый консультант филиала «Апаран».
Программа по стимулированию продаж банковских карт MasterCard проходила в 2 этапа с мая 2015 года. По итогам каждого из них проводилось награждение лучших сотрудников и розыгрыш призов.
Результаты проведения мотивационной программы показали существенный рост продаж карт Cirrus/Maestro, MasterCard Standart и MasterCard Gold.
«Банк ВТБ (Армения) периодически проводит подобного рода стимулирующие акции, повышающие профессиональные качества и мотивацию сотрудников банка. Мы высоко ценим коллег, которые не только профессионально выполняют свои обязанности, но и проявляют инициативу и целеустремленность. Развитие Банка ВТБ (Армения) было бы невозможным без сплоченного коллектива, стремящегося к наилучшим результатам. Выражаю свою благодарность коллегам за проделанную работу и желаю дальнейших успехов», - сказал генеральный директор-Председатель Директората ЗАО «Банк ВТБ (Армения)» Юрий Гусев.