Կոնվերս Բանկը Գինու օրերի շրջանակում CashBack ակցիա է հայտարարում
Կոնվերս Բանկ, «Երեւանի Գինու օրեր 2018» փառատոնի շրջանակում, հայտարարում է հերթական CashBack ակցիան:
Բանկում նշել են, որ ակցիայի շրջանակում Կոնվերս Բանկի քարտապան հաճախորդներին առաջարկվում է գնումներ կատարել Սարյան փողոցում տեղակայված «Կարաս» գինու վաճառակետում եւ ստանալ գնման/գնումների գումարի 25%-ի չափով հետվերադարձ:
«Կոնվերս Բանկը, հաճախորդների խրախուսման նպատակով, պարբերաբար հայտարարում է Cashback ակցիաներ՝ իր քարտապաններին հնարավորություն ընձեռելով շահավետ գնումներ իրականացնել առեւտրի եւ ծառայությունների ոլորտում բանկի գործընկերների ցանցում: Cashback ակցիաների շրջանակում մենք ոչ միայն հաճախորդներին ենք վերադարձնում գնումների գումարի մինչեւ 25%-ը, այլեւ քարտապաններին հնարավորություն տալիս կուտակել Կոնվերս Միավորներ եւ դրանք նվերներով փոխանակել բանկի գործընկերային ցանցում»,-ասել է Կոնվերս Բանկի Մանրածախ դեպարտամենտի տնօրեն Գրիգոր Բաղդասարյանը:
Նրա խոսքով՝ 2014-2018 թթ. Կոնվերս Բանկը, CashBack ակցիաների շրջանակում բանկի հաճախորդներին է վերադարձրել ավելի քան 260 մլն դրամ:

Конверс Банк проводит акцию CashBack в рамках фестиваля «Дни вина»
В рамках фестиваля «Дни вина в Ереване 2018» Конверс Банк объявляет о проведении очередной акции CashBack.
В банке отметили, что в рамках акции банк предлагает своим клиентам - держателям карт совершать покупки в винном магазине «Карас», расположенном на улице Сарьяна, и получить возврат средств в размере 25% от суммы покупки/покупок.
«Конверс Банк регулярно проводит акции CashBack с целью поощрения своих клиентов, предоставляя возможность держателям своих карт совершать выгодные покупки в партнерской сети банка в сфере торговли и услуг. В рамках CashBack акций мы не только возвращаем клиентам 25% от суммы покупок, но и предоставляем держателям карт возможность накапливать Конверс Баллы и обменивать их на подарки в партнерской сети банка»,- отметил директор по розничному бизнесу Конверс Банка Григорий Багдасарян.
По его словам, в рамках CashBack акций, проведенных в 2014-2018гг., Конверс Банк вернул своим клиентам более 260 млн драмов.