Բացվել է Կոնվերս Բանկի «Երիտասարդական» մասնաճյուղը
Մարտի 15-ին Երեւանի Կենտրոն վարչական շրջանում՝ Տերյան 105/1 hասցեում, տեղի է ունեցել Կոնվերս Բանկի «Երիտասարդական» մասնաճյուղի պաշտոնական բացումը:
Բանկում նշել են, որ նորաբաց մասնաճյուղում մատուցելու են համապարփակ բանկային ծառայություններ ինչպես ֆիզիկական, այնպես էլ իրավաբանական անձանց:
«Սակայն, հաշվի առնելով մասնաճյուղի տեղակայումը, ինչպես նաեւ այստեղ մեծ թվով  ուսանողների, երիտասարդ գիտաշխատողների եւ դասախոսական անձնակազմի սպասարկման հնարավորությունը, հաճախորդներին, նախ եւ առաջ, առաջարկվելու են երիտասարդների համար մշակված եւ ներդրված պրոդուկտներ՝ «Կերտի՛ր քո վարկային պատմությունը» ակցիան, վարկային, քարտային պրոդուկտներ, զեղչային եւ քեշբեք ակցիաներ»,- ասված է հաղորդագրությունում:
Բանկը պարբերաբար հանդես է գալու երիտասարդներին, ուսանողներին ուղղված առաջարկներով ու ակցիաներով, որոնցից առաջինը մեկնարկել է օրեր առաջ՝ մասնաճյուղի հաճախորդներին հնարավորություն ընձեռելով օգտվել արտոնյալ պայմաններով քարտային պրոդուկտներից, հիփոթեքային, ուսանողական, սպառողական վարկավորումից, շահավետ՝ բարձր տոկոսադրույքով ավանդից եւ այլն:
««Երիտասարդական» մասնաճյուղում կիրառված են մի շարք նորամուծություններ: Մասնավորապես, Կոնվերս Բանկի գլխավոր գրասենյակում տարիներ շարունակ հաջողությամբ գործող Convers Club-ի հաճախորդները հնարավորություն կունենան համանման միջավայրում սպասարկվել նաեւ «Երիտասարդական»-ում:
Հաջորդ նորամուծությունը մասնաճյուղի առանձնացված Cash Zone-ի առկայությունն է, որի դռները բաց են լինելու շուրջօրյա եւ ցանկացած անձ հնարավորություն է ունենալու իրականացնել արտարժույթի վաճառք, վարկի մարումներ եւ այլ վճարումներ, քարտային հաշիվներին գումարների համալրում եւ կանխիկացում»,- նշել են բանկում:

Конверс Банк открыл филиал «Еритасардакан»
15 марта в административном районе Кентрон г. Ереван, по адресу: ул. Теряна 105/1, состоялось официальное открытие филиала «Еритасардакан» Конверс Банка.
В банке отметили, что новом филиале «Еритасардакан»  будет предоставляться весь спектр банковских услуг как для физических, так и для юридических лиц.
«Однако, учитывая местоположение филиала, а также возможность обслуживания здесь большого количества студентов, молодых научных сотрудников и преподавателей, клиентам, в первую очередь, будут предложены продукты, разработанные и внедренные для молодежи: акция «Создай свою кредитную историю», кредитные продукты, карты, а также акции, связанные со скидками и  возвратом средств (Cashback)»,- говорится в сообщении.
Банк будет периодически разрабатывать предложения и акции для молодежи и студентов, первая из которых была запущена несколько дней назад, предоставив клиентам возможность воспользоваться картами, ипотечными, студенческими и потребительскими кредитами, выгодными депозитами с высокой процентной ставкой и другими банковскими продуктами на льготных условиях.
«В филиале «Еритасардакан» был применен ряд нововведений. В частности, клиенты Converse Club, который на протяжении многих лет успешно действует в головном офисе Конверс Банка, будут иметь возможность обслуживаться в такой же обстановке и в филиале «Еритасардакан».
Еще одним нововведением является наличие в филиале отдельной зоны - Cash Zone, двери которой будут открыты круглосуточно, и каждый сможет производить обмен иностранной валюты, погашать кредиты и совершать другие платежи, пополнять карточные счета и получать с них наличные средства»,- отметили в банке.