ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը գործարկում է «Ձմեռային խնայողություններ» ակցիան
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը հայտարարում է ֆիզիկական անձանց համար ավանդների գծով «Ձմեռային խնայողություններ» ակցիայի մեկնարկը:
Բանկում նշել են, որ դեկտեմբերի 7-ից մինչեւ դեկտեմբերի 29-ը հաճախորդները կարող են ձեւակերպել «Շահավետ» ավանդը՝ բարձրացված տոկոսադրույքներով:
«Բացի այդ, 365 օր ժամկետով դրամով ավանդ ձեւակերպելիս ավանդի ամբողջ ժամկետի տոկոսները կվճարվեն ավանդի ձեւակերպման պահին, ինչը հնարավորություն կտա հաճախորդներին օգտագործել տոկոսների գումարը, նախապես՝ ցանկացած, այդ թվում՝ ամանորյա կարիքներ հոգալու նպատակով»,- ասված է հաղորդագրությունում:
Ակցիայի շրջանակում դրամով եւ դոլարով ավանդների համար գործելու են բարձրացված տոկոսադրույքներ. դրամով ավանդների դեպքում՝ մինչեւ 10,2%,
դոլարով ավանդների դեպքում՝ մինչեւ 3%:
«Բանկում առկա է նաեւ ամսական տոկոսների վճարմամբ հետեւյալ բարձր տոկոսադրույքներով ավանդների ձեւակերպման հնարավորություն. դրամով ավանդների համար՝ մինչեւ 9,45%, դոլարով՝ մինչեւ 2,99%: Ցանկացած արժույթով ավանդներ ձեւակերպելիս ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը տրամադրում է նվեր՝ VISA կամ MasterCard պլաստիկ քարտ»,- ասված է հաղորդագրությունում:

Банк ВТБ (Армения) запускает акцию «Зимние сбережения»
В банке отметили, что с 7 по 29 декабря клиенты смогут оформить вклад «Выгодный» по повышенным ставкам.
«Кроме того, при оформлении вклада в драмах на срок 365 дней проценты за весь срок вклада будут выплачены в момент оформления вклада, что даст возможность клиентам использовать сумму процентов заблаговременно на любые, в том числе новогодние нужды»,- говорится в сообщении.
В рамках акции для вкладов в долларах и драмах будут действовать повышенные процентные ставки: до 10.2% для вкладов в драмах, до 3% для вкладов в долларах.
«В банке имеется также возможность оформления вкладов с ежемесячной выплатой процентов со следующими высокими ставками: до 9.45% для драмовых и до 2.99% для  долларовых вкладов. При оформлении вкладов в любой валюте Банк ВТБ (Армения) предоставляет в подарок пластиковую карту VISA или MasterCard»,- отмечается в сообщении.