Ամերիաբանկն ու VISA-ն ամփոփել են Եվրատեսիլի տոմսի խաղարկությունը
Ամերիաբանկն ու VISA ընկերությունն այսօր ամփոփել են համատեղ կազմակերպված քարտային արշավի եզրափակիչ խաղարկության արդյունքները, որոնց հաղթողներին տրամադրվելու է այս տարվա Եվրատեսիլի կիսաեզրափակչի 2 տոմս`յուրաքանչյուրը 2 անձի համար:
Ինչպես նշել են բանկում, վիճակահանության արդյունքում արկղից հանվել են խաղարկությանը մասնակցող 2 հերթական համարները` 1240 եւ 1676:
«Հաղթողները կարող են ստանալ իրենց մրցանակները՝ այցելելով Ամերիաբանկի գլխամասային գրասենյակ ապրիլի 21-ից մինչեւ ապրիլի 26-ը ներառյալ. վերոնշյալ ժամկետի ավարտից հետո մրցանակը հնարավոր չի լինի ստանալ»,- ասված է հաղորդագրությունում:
Բանկում հիշեցրել են, որ խաղարկությանը մասնակցել են Ամերիաբանկի այն քարտապանները, որոնք փետրվարի 23-ից ապրիլի 11-ն ընկած ժամանակահատվածում VISA քարտերով (բացառությամբ՝ Business քարտերի) կատարել են նվազագույնը 100 հազ. դրամին համարժեք գումարի անկանխիկ վճարումներ:
Խաղարկության մասնակցության պայմաններին բավարարող յուրաքանչյուր քարտատիրոջ նախապես ուղարկվել է SMS հաղորդագրություն, որտեղ նշվել է վիճակահանության մասնակցության իր հերթական համարը:

Америабанк и VISA подвели итоги розыгрыша билетов на Евровидение
Америабанк и компания VISA сегодня подвели итоги совместной акции - в ходе розыгрыша определились двое победителей, каждый из которых получит билет на двоих  на полуфинал конкурса Евровидение.
Как отметили в банке, по итогам лотереи были вытянуты следующие два номера: 1240, 1676.
«Победители могут получить призы в головном офисе Америабанка с 21 по 26 апреля включительно. По истечении указанного срока призы предоставлены не будут», - говорится в сообщении.
В банке напомнили, что в розыгрыше принимали участие держатели карт Америабанка, осуществившие в период с 23 февраля по 11 апреля безналичные платежи картами VISA (за исключением Business карт) на сумму, эквивалентную как минимум 100 000 драмов.
Каждому держателю карты, отвечающему требованиям акции, было заранее отправлено СМС-сообщение с индивидуальным номером участия в лотерее.