Պրոմեթեյ Բանկը համագործակցում է Telcell-ի հետ
Պրոմեթեյ Բանկի հաճախորդներն այսուհետ կկարողանան օրվա ցանկացած ժամի համալրել իրենց քարտային եւ բանկային հաշիվները, ինչպես նաեւ իրականացնել վարկի մարում՝ Telcell վճարային համակարգի տերմինալների միջոցով:
Ինչպես տեղեկացրել են բանկում, անգամ ոչ աշխատանքային ժամերին (մինչեւ ժամը 23:59-ը) վարկառուների եւ քարտապանների կողմից տերմինալներով կատարված գործարքները կընդունվեն տվյալ աշխատանքային օրով, այլ ոչ՝ հաջորդ:
Մեկ գործարքի նվազագույն գումարը 400 դրամ է, իսկ առավելագույնը՝ 100 հազ. դրամ: Յուրաքանչյուր գործարքի դիմաց տերմինալը գանձում է 300 դրամ միջնորդավճար:
«Պրոմեթեյ Բանկը մշտապես առաջարկում է իր հաճախորդներին սպասարկումը բարելավող նոր տեխնոլոգիական լուծումներ: Կատարելով վճարումներ տերմինալների միջոցով՝ հաճախորդները կտնտեսեն բանկ այցելելու եւ գործարք կատարելու համար պահանջվող ժամանակը եւ ճանապարհածախսը»,- ասված է հաղորդագրությունում:

Банк Прометей начал сотрудничество с Telcell
Отныне клиенты Банка Прометей смогут в любое время суток пополнять свои карточные и банковские счета, а также осуществлять погашение кредитов посредством платежных терминалов системы Telcell.
Как отметили в банке, даже осуществленные заемщиками и держателями карт погашения кредитов или пополнения счетов и карт в нерабочие часы (до 23:59 часов), будут приняты данным рабочим днем, а не следующим.
Минимальная сумма одной операции - 400 драмов, максимальная - 100 000 драмов. За каждую операцию терминал взимает комиссию в 300 драмов.
«Банк Прометей постоянно предлагает клиентам новые технологические решения, которые помогают улучшить качество обслуживания клиентов.  Осуществляя платежи посредством терминалов, клиенты сэкономят время на посещение банка и осуществление операций, а также затраты на транспорт», - говорится в сообщении.