Առէկսիմբանկն ամփոփել է «Մարտի 8-ին` 8 նվեր» ակցիայի արդյունքները
Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբն ամփոփել է կանանց տոներին նվիրված «Մարտի 8-ին` 8 նվեր» ակցիայի արդյունքները:
Ակցիայի շրջանակում մարտի 9-ից մինչեւ մայիսի 5-ն ընկած ժամանակահատվածում ամենամեծ գումարով գնումներ կատարած քարտապան կանանց միջեւ խաղարկվել են մրցանակներ:
«Ակցիան անցկացվել է MasterCard-ի հետ համատեղ, որի նպատակն էր մեր երկրում անկանխիկ վճարումների առաջխաղացումը: Այն MasterCard-ի հետ համատեղ ակցիաներից առաջինը չէ: Այս անգամ որոշեցինք մեր կանանց նվիրել ոչ թե մեկ, այլ միաժամանակ ութ նվեր` մեր բանկի պրոդուկտների տեսքով: Ակցիայի արդյունքներով` 400 քարտապաններից առավել ակտիվները որպես նվեր ստացել նաեւ USB-կրիչներ՝ բանկի եւ MasterCard-ի լոգոտիպով, իսկ նրանցից 10-ը` 8,7% Cash Back ծառայության ակտիվացման հավաստագիր»,- ասել է Առէկսիմբանկի Մարքեթինգի եւ գովազդի բաժնի պետ Ալեքսանդր Հակոբյանը:
Բանկում հիշեցրել են, որ նվերների տոնական փաթեթը ներառել է՝
- Անվճար միջազգային պլաստիկ քարտ MasterCard Standard` 1 տարի գործողության ժամկետով եւ առանց չնվազող մնացորդի,
- MasterCard Gold տեսակի քարտ` 75% զեղչով, 1 տարի գործողության ժամկետով եւ առանց չնվազող մնացորդի,
- Քարտի դրական մնացորդի նկատմամբ տարեկան 8.7% հաշվարկում` ՀՀ դրամով,
-  Բանկի գլխամասային գրասենյակում 75x310x435 չափսի պահատեղերի տարեկան վարձակալության դեպքում` 50% զեղչ,
- Mobile Banking ծառայությանը միանալու դեպքում` իրականացված բանկային գործարքներն անվճար դիտելու հնարավորություն,
- Internet Banking ծառայությանը միանալու դեպքում` իրականացված բանկային գործարքներն անվճար դիտելու հնարավորություն,

Арэксимбанк подвел итоги акции «8 подарков к 8 марта»
В Арэксимбанке-группе Газпромбанка подвели итоги акции «8 подарков к 8 марта», приуроченной к женским праздникам.
Призы были разыграны среди картодержательниц, которые с 9 марта по 5 мая совершили покупки на наибольшую сумму по выданным в период действия акции картам.
«Эту акцию мы проводили совместно с MasterCard. Ее задача - популяризировать безналичные платежи в нашей стране. Кстати, это не первая с MasterCard совместная акция. На этот раз мы решили сделать нашим женщинам не один, а целых восемь подарков в виде продуктов банка. По результатам акции самые активные 400 картодержательниц получили также в подарок USB-флеш-накопители с логотипом банка и MasterCard, а десять из них - сертификаты с правом активации услуги Cash Back в размере 8,7% от используемой суммы»,- отметил начальник отдела рекламы и маркетинга Арэксимбанка Александр Акопян.
В банке напомнили, что в подарочный пакет вошли:
- бесплатная международная пластиковая карта MasterCard Standard без неснижаемого остатка, сроком действия на один год;
- карта MasterCard Gold со скидкой 75% без неснижаемого остатка, сроком действия на один год;
- начисление 8,7% процентов годовых в драмах на положительный остаток суммы на карте;
- скидка в 50% на сейфовые ячейки размером 75x310x435 при годовой аренде в головном офисе банка;
- возможность бесплатного просмотра произведенных банковских операций при подключении к услугам Mobile Banking;
- возможность бесплатного просмотра произведенных банковских операций при подключении к услугам Internet Banking;