Առէկսիմբանկի աշխատակցուհիները մրցանակներ են ստացել «Ռոսգոսստրախ-Արմենիա»-ից
Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկ խմբի գլխամասային գրասենյակից Դիանա Ադամյանը եւ «Նալբանդյան» մասնաճյուղից Նելլի Ջավախյանը դարձել են ապահովագրական պրոդուկտների վաճառքի առաջխաղացման մրցույթի մրցանակակիրներ:
Բանկում նշել են, որ մրցույթը Հայաստանի բանկերի աշխատողների շրջանում կազմակերպել էր «Ռոսգոսստրախ-Արմենիա»-ն:
Մրցույթի նպատակն էր տարածել բանկերի կողմից առաջարկվող ծառայություններին հարակից ապահովագրական ծառայությունները: Ըստ մրցույթի պայմանների՝ 2015թ. նոյեմբերի 5-ից մինչեւ 2016թ.փետրվարի 16-ը անհրաժեշտ էր կնքել առավելագույն թվով պայմանագրեր:
Հաղթողները ստացել են մրցանակներ՝ նոութբուքnեր եւ պլանշետներ:
«Ռոսգոսստրախ-Արմենիա» ընկերության խորհրդի անդամ Սոնա Դալալյանի խոսքով՝ սա առաջին մրցույթն է, որն ընկերությունը անցկացրել է ֆիզիկական անձանց սպասարկող բանկային աշխատակիցների շրջանում:
«Մրցույթին մասնակցել է 6 բանկ: Հուսով ենք, որ հաջորդ անգամ կներգրավենք նաեւ մեր ընկերության մյուս գործընկեր բանկերին»,- ասել է Սոնա Դալալյանը:
Միջոցառման ավարտին անցկացվել է վիճակախաղի բոնուսային խաղարկում, որի հաղթողը դարձել է Առէկսիմբանկի Գլխավոր տնօրենի Խորհրդական Ելենա Մարկովան:
«Սա ինձ համար շատ հաճելի անակնկալ է,- ասել է Ելենա Մարկովան: -Կյանքում ես ոչինչ չեմ շահել: Շնորհակալություն, «Ռոսգոսստրախ», դուք ինձ նվիրեցիք հույս, որ մարդը ցանկացած ժամանակ կարող է ճակատագրի նվեր ստանալ, եւ կրկնակի հաճելի է, երբ դրան չես սպասում»:

Сотрудницы Арэксимбанка получили призы от «Росгосстрах Армения»
Сотрудницы Арэксимбанка-Группы Газпромбанка - Диана Адамян из головного офиса банка и Нелли Джавахян из филиала «Налбандян» стали призерами конкурса среди продавцов страховых продуктов.
Как отметили в банке, конкурс провела среди работников армянских банков компания «Росгосстрах Армения».
Цель конкурса - популяризация услуг страхования, сопутствующих услугам, предлагаемым банками. По условиям конкурса, за период с 5 ноября 2015 года по 5 февраля 2016 года необходимо было заключить максимальное количество договоров.
Победители получили призы - ноутбуки и планшеты.
По словам члена Совета компании «Росгосстрах Армения» Соны Далалян, это первый конкурс такого рода, который компания провела среди работников банков, обслуживающих физических лиц.
«В конкурсе приняли участие 6 банков. Надеемся, в следующий раз в нем примут участие и другие банки-партнеры нашей компании»,- отметила Сона Далалян.
В заключение мероприятия среди всех присутствующих был проведен бонусный розыгрыш лотереи, победителем которого стала Советник Генерального директора Арэксимбанка Елена Маркова.
«Это очень приятный сюрприз для меня, - сказала Елена Маркова. - Я никогда в жизни ничего не выигрывала. Спасибо, «Росгострах», вы подарили мне надежду на то, что в любое время человек может получить подарок судьбы. И вдвойне приятно, когда этого не ожидаешь».