Թբիլիսիում կանցկացվի ինտերնետային բանկինգի թեմայով համաժողով
ՓՄՁ բանկային փորձագետների ասոցիացիան՝ IFC-ի հետ համատեղ, մայիսի 21-ին Թբիլիսիում կանցկացնի ԱՊՀ երկրների համար նախատեսված համաժողով՝ CIS SME Banking Conference 2015, որի թեման է ՓՄՁ բանկինգը:
Համաժողովի կենտրոնական թեման կլինի ինտերնետ բանկինգը (Digital Business Banking). նոր վճարային տեխնոլոգիաներ ՓՄՁ-ների համար, թվային ու բջջային լուծումներ բիզնես-հաճախորդների համար, էլեկտրոնային բանկինգ, համագործակցություն ֆինանսական ընկերությունների ու բանկերի միջեւ, բազմաալիքային ռազմավարություն եւ բաժանմունքների դերը ապագայում:
Համաժողովը կանցկացվի Marriott Tbilisi հյուրանոցում:
Կոնֆերանսին կմասնակցեն Արեւելյան Եվրոպայի, Հարավային Կովկասի ու Միջին Ասիայի երկրների բանկերի բիզնես հաճախորդների սպասարկման համար պատասխանատու ղեկավարներ, ինտերնետ բանկինգի, մարկետինգի ու ՓՄՁ-ների վարկավորման ոլորտների բանկային փորձագետներ ու խորհրդատուներ:
Համաժողովի ծրագիրն ու բանախոսների ցուցակը ներկայացված են http://cis.banking-conference.com  կայքում:

Конференция по цифровому банкингу пройдет в Тбилиси
Ассоциация банковских экспертов МСБ совместно с IFC проведет 21 мая в Тбилиси конференцию для стран СНГ по МСБ-банкингу - CIS SME Banking Conference 2015.
Ключевая тема конференции - цифровой банкинг (Digital Business Banking): новые платежные технологии для МСБ, цифровые и мобильные решения для бизнес-клиентов, электронный банкинг, сотрудничество финансовых компаний и банков, мультиканальная стратегия и роль отделений в будущем.
Конференция пройдет в отеле Marriott Tbilisi.
Участники конференции - топ-менеджеры банков стран Восточной Европы, Южного Кавказа и Средней Азии, руководители подразделений, отвечающих за обслуживание бизнес-клиентов, банковские эксперты и консультанты в области цифрового банкинга, маркетинга, кредитования МСБ.