Evocabank-ը գործարկել է SingleTouch օնլայն վարկատեսակը
Evocabank-ը գործարկել է SingleTouch օնլայն վարկատեսակը, որը հասանելի է EvocaTouch հավելվածի միջոցով եւ հաստատվում է 24/7 ռեժիմում:
Ինչպես հայտնել են բանկում, վարկը տրամադրվում է դրամով, 14% տարեկան անվանական տոկոսադրույքով, սահմանաչափը կազմում է 100 հազ. - 500 հազ. դրամ: Վարկերի մարման ժամկետը 3, 6, 9 կամ 12 ամիս է:
Վարկերը հաստատվում են առցանց, ավտոմատ կերպով՝ առանց մարդու միջամտության: Հաճախորդը վարկի հաստատման մասին տեղեկացումը ստանում է EvocaTouch հավելվածի միջոցով դիմումն ուղարկելուց հետո առավելագույնը 5 րոպեի ընթացքում:
Evocabank-ի քարտապանները վարկի գումարը կստանան անմիջապես իրենց քարտերին, իսկ ոչ քարտապանները՝ Evocabank-ի ցանկացած մասնաճյուղում աշխատանքային ժամերին՝ վարկի հաստատումը ստանալու պահից անմիջապես հետո:
Վարկի մարումները կատարվում են ամենամսյա՝ հավասարաչափ:
Բանկում ընդգծել են, որ վարկ ստանալու համար «անհրաժեշտ է լինել պարտաճանաչ վարկառու եւ ունենալ դրական վարկային պատմություն: Գրանցված աշխատող լինելը ցանկալի է, սակայն պարտադիր չէ»:
«Որպես Mobile First ֆորմատով գործող առաջին եւ միակ բանկը Հայաստանում՝ մենք ներկայացնում ենք ծառայություններ, որոնք դարձնում են մեր հաճախորդների կյանքն ավելի հարմարավետ: SingleTouch վարկերը տրամադրվում են 1-2 րոպեի ընթացքում, առանց հավելյալ փաստաթղթեր ներկայացնելու, առանց բանկ այցելելու եւ հերթերում ժամանակ կորցնելու: Ինչպես նշվում է մեր գովազդային արշավում, վարկ ստանալն այսուհետ ավելի արագ է, քան կպատրաստվի 1 բաժակ սուրճը կամ հյութը»,- ասված է հաղորդագրությունում:

Evocabank запустил кредитный продукт SingleTouch онлайн
Evocabank запустил кредитный продукт SingleTouch онлайн, который можно получить посредством приложения EvocaTouch, при этом кредитная заявка одобряется в режиме 24/7.
Как отметили в банке, кредиты предоставляются в драмах по номинальной процентной ставке 14% годовых и в размере от 100 тыс. до 500 тыс. драмов. Срок погашения кредита составляет 3, 6, 9 или 12 месяцев.
Кредитные заявки одобряются автоматически в режиме online - без вмешательства человека. Клиент получает уведомление об одобрении кредитной заявки в течение 5 минут после отправки кредитной заявки посредством приложения EvocaTouch.
Держатели карт Evocabank-a получат сумму кредита сразу на свою карту, а лица, не являющиеся держателями карт банка - в любом филиале в рабочие часы сразу после получения уведомления об одобрении кредитной заявки.
Погашения кредита производятся ежемесячно, равными суммами.
В банке подчеркнули, что для получения кредита «необходимо быть добросовестным заемщиком и иметь положительную кредитную историю. Наличие постоянного места работы  желательно, но необязательно».
«Как первый и единственный банк в Армении, функционирующий в формате Mobile First, мы предоставляем услуги, делающие жизнь наших клиентов более комфортной. Кредиты SingleTouch предоставляются за 1-2 минуты, без представления дополнительных документов, без посещения банка, без очередей и траты времени. Как отмечается в нашей рекламной кампании, впредь вы можете получить кредит быстрее, чем приготовите 1 чашку кофе или сока»,- отмечается в сообщении.